נמכר ב:
€100
פריט 825:
צפיה בפריט
פריט 826:
צפיה בפריט
נמכר ב:
€110
פריט 827:
PAISAGEM RURAL. Óleo sobre platex, assinado. Dim: 31x37 cm.
צפיה בפריט
פריט 828:
צפיה בפריט
פריט 829:
צפיה בפריט
פריט 830:
צפיה בפריט
פריט 831:
CRISTO. Escultura em barro sem decoração. Sinais de uso. Dim: 17 cm.
צפיה בפריט
פריט 832:
צפיה בפריט
נמכר ב:
€80
פריט 833:
צפיה בפריט
נמכר ב:
€80
פריט 834:
צפיה בפריט
נמכר ב:
€225
פריט 835:
צפיה בפריט
נמכר ב:
€130
פריט 836:
צפיה בפריט
נמכר ב:
€350
פריט 837:
צפיה בפריט
נמכר ב:
€160
פריט 838:
צפיה בפריט
נמכר ב:
€130
פריט 839:
צפיה בפריט
נמכר ב:
€80
פריט 840:
70
צפיה בפריט
אני מעוניין לקבל מבית המכירות Leiloeira Côrte Real התראות על מכירות חדשות