מכירה פומבית 1 I Opening Auction
Alarcón Subastas
28.6.22
Lagasca 36. 28001 Madrid España, ספרד
[object Object]

פריט 11:

Agustín Redondela (Madrid 1922-2015)
Paisaje con iglesia (1976)

עמלת בית המכירות: 20%
המכירה התקיימה בתאריך 28.6.22 בבית המכירות Alarcón Subastas

Paisaje con iglesia (1976)
Acuarela sobre papel. Firmado y fechado en el ángulo inferior derecho: "redondela / 76". Con marco moderno de madera y cristal.
מידות:  24.5 x 17 ס"מ
מידות עם מסגרת:  49.7 x 41.2 ס"מ

נגישות
menu