מכירה פומבית 1 I Opening Auction
Alarcón Subastas
28.6.22
Lagasca 36. 28001 Madrid España, ספרד
[object Object]

פריט 9:

M. Gómez (siglo XX)
Paisaje

360
עמלת בית המכירות: 20%
המכירה התקיימה בתאריך 28.6.22 בבית המכירות Alarcón Subastas

Paisaje
Óleo sobre lienzo con caña de madera a modo de marco. Medidas: 89 x 116 cm (lienzo) 91 x 118 x 2 cm (marco). Firmado en el ángulo inferior izquierdo.
מידות:  116 x 89 ס"מ
מידות עם מסגרת:  118 x 91 ס"מ

נגישות
menu