מכירה פומבית 1 I Opening Auction
Alarcón Subastas
28.6.22
Lagasca 36. 28001 Madrid España, ספרד
[object Object]

פריט 22:

José Benlliure Gil (Cañamelar, Valencia 1855 - Valencia 1937)
Escena costumbrista.

6,000
עמלת בית המכירות: 20%
המכירה התקיימה בתאריך 28.6.22 בבית המכירות Alarcón Subastas

Escena costumbrista.

Óleo sobre tabla. Marco moderno dorado.

Firmado en el ángulo inferior derecho: "J. Benlliure".

מידות:  32.3 x 21.8 ס"מ
מידות עם מסגרת:  45 x 35 ס"מ

נגישות
menu