מכירה פומבית 7
Area Auction House
30.5.23
Via Novara 37 - 20081 Abbiategrasso (MI), איטליה
Martedì 30 Maggio 2023 ore 17:00

פריט 2:

RAFFAELE DE GRADA Senza titolo, 1917

RAFFAELE DE GRADA
1885-1957

2,000
€2,500 - €3,000
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 30.5.23 בבית המכירות Area Auction House

RAFFAELE DE GRADA
1885-1957

Senza titolo, 1917
Olio su tela
cm. 24,5x31,5
Firma e anno al fronte

PROVENIENZA
Collezione privata, Genova

נגישות
menu