מכירה פומבית 88
Art La Rosa - Casa d'Aste
26.2.24
Viale Africa, 12 - 95129 Catania, איטליה

פריט 38:

Pignataro (Siena 1943) - Natura morta di frutta

נמכר ב: €120
€120 - €99,999,999
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 26.2.24 בבית המכירות Art La Rosa - Casa d'Aste

Pignataro (Siena 1943) - Natura morta di frutta cm 50 x 70, in cornice 76 x 86 olio su tela Firmato in basso a sinistra

נגישות
menu