פריט 0787:
OGGETTISTICA
נמכר ב: €2,800
2,000
€2,000 - €2,300
עמלת בית המכירות: 24%
Buddha Amitayus scultura in bronzo dorato Tibet fine sec.XVIII
cm. 11x8 h. 21