מכירה פומבית 297
Casa d'aste Boetto
25.10.22
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה

פריט 0132:

TADINI EMILIO

EMILIO TADINI (1927-2002)
Culto
olio ...

נמכר ב: €4,800
5,000
€5,000 - €6,000
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 25.10.22 בבית המכירות Casa d'aste Boetto

EMILIO TADINI (1927-2002)
Culto
olio su tela cm 54x65
firmato e titolato sul retro
autentica dell'artista su foto

Culto
oil on canvas 21 25x25 59 in
signed and titled on the reverse
photo certificate by the artist

נגישות
menu