מכירה פומבית 297
Casa d'aste Boetto
25.10.22
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה

פריט 0218:

RIST PIPILOTTI

PIPILOTTI RIST (1962-)
Mythenquai 5 2000 ...

נמכר ב: €5,200
4,000
€4,000 - €5,000
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 25.10.22 בבית המכירות Casa d'aste Boetto

PIPILOTTI RIST (1962-)
Mythenquai 5 2000
videostill vetro e polistirolo cm 120x160
esemplare 4/5
firmato sull'etichetta sul retro
provenienza: Galerie Hauser & Wirth Zurigo

Mythenquai 5 2000
videostill glass and polystyrene 47 24x62 99 in
edition 4/5
signed on the label on the reverse
provenance: Galerie Hauser & Wirth Zurich

נגישות
menu