פריט 0001:
OGGETTISTICA
נמכר ב: €600
€200 - €250
עמלת בית המכירות: 24%
Cavalier King Charles in porcellana policroma con base in bronzo Meissen sec.XIX
cm. 18x13 h. 21 piccoli difetti