מכירה פומבית 7 חלק ב' Modern and Contemporary Art by Italy
Casa d'aste Boetto
25.5.20
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה
Monday may 25 2020, 5.30 pm CET

פריט 210:

FABIO MAURI (1926-2009)

Arierspiegel 1995
specchio e legno cm ...

נמכר ב: €31,000
33,000
€33,000 - €35,000
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 25.5.20 בבית המכירות Casa d'aste Boetto

Arierspiegel 1995
specchio e legno cm 82x115x2
firmato, datato e titolato sul retro
autentica su foto dello Studio Fabio Mauri

Arierspiegel 1995
mirror and wood 32,28x45,27x0,78 in
signed, dated and titled on the reverse
photo certificate by Studio Fabio Mauri

נגישות
menu