מכירה פומבית 61 חלק ב' Antiques, Works of Art and Collectables
Bidding Leilões
7.5.19
Av. Óscar Monteiro Torres 15B 1000-214 Lisboa, Portugal, פורטוגל

פריט 466:

"CIMONE and IFIGENIA"

€50
עמלת בית המכירות: 21%
המכירה התקיימה בתאריך 7.5.19 בבית המכירות Bidding Leilões

"CIMONE and IFIGENIA"

gravura a sépia sobre papel, gravada por M. Bovi, publicada em 1809, segundo desenho de Giovanni Battista Cipriani.emoldurada, pequenos defeitos. Dim.:36 x 29 cm.

נגישות
menu