מכירה פומבית 61 חלק ב' Antiques, Works of Art and Collectables
Bidding Leilões
7.5.19
Av. Óscar Monteiro Torres 15B 1000-214 Lisboa, Portugal, פורטוגל

פריט 477:

Chávena com pires

נמכר ב: €10
€10
עמלת בית המכירות: 21%
המכירה התקיימה בתאריך 7.5.19 בבית המכירות Bidding Leilões

Chávena com pires

porcelana tenra, inglesa, decoração policromada e dourada "Flores" séc. XIX, sinais de uso. Dim.: (chávena) 5, 5 x 9,5 x 7, 5, (pires): 15 cm.

נגישות
menu