מכירה פומבית 64 Antiques & Works of Art
Bidding Leilões
12.11.19
Av. Óscar Monteiro Torres 15B 1000-214 Lisboa, Portugal, פורטוגל

פריט 19:

Quinze colheres de chá diversas

נמכר ב: €100
עמלת בית המכירות: 21%
המכירה התקיימה בתאריך 12.11.19 בבית המכירות Bidding Leilões

prata de 833 milésimos, macas de ensaiador de Lisboa, contrastes diversos, séc. XIX, sinais de uso, desgaste. Dim. - 13 cm ; Peso: 233 g.

נגישות
menu