פריט 1:
ESCUELA ITALIANA (Siglo XVIII) La Adoración de los ángeles 57 X 80 cm. 69 x 90,5 cm (marco). Óleo sobre lienzo
1,600
עמלת בית המכירות: 17.4%
מע"מ: 21%
.
מצב: | טוב |
מידות: | 57 x 80 ס"מ |
מידות עם מסגרת: | 69 x 90.5 ס"מ |
Con su tela original.