מכירה פומבית INAUGURAL
Carretero Subastas
31.1.24
CALLE MIRA EL RIO BAJA 8, ספרד
ESPECIAL PARA COMERCIANTES Y COLECCIONISTAS

פריט 1:

ESCUELA ITALIANA (Siglo XVIII) La Adoración de los ángeles 57 X 80 cm. 69 x 90,5 cm (marco). Óleo sobre lienzo

1,600
עמלת בית המכירות: 17.4% למידע נוסף
מע"מ: 21% על העמלה בלבד

.
מצב:  טוב
מידות:  57 x 80 ס"מ
מידות עם מסגרת:  69 x 90.5 ס"מ

Con su tela original.
Marco del siglo XVIII.
Presenta restauraciones.
El marco presenta faltas.

נגישות
menu