פריט 11:
ESCUELA BRITANICA (principios del siglo XX) Paisaje con un Border Collie 30 x 40 cm. Óleo sobre lienzo
340
עמלת בית המכירות: 17.4%
מע"מ: 21%
מידות: | 30 x 40 ס"מ |
מידות עם מסגרת: | 40 x 50 ס"מ |