פריט 16:
ESCUELA NOVOHISPANA (Principios del siglo XVIII) Virgen del Sagrario de Toledo 109 x 84 cm
1,800
עמלת בית המכירות: 17.4%
מע"מ: 21%
מידות: | 109 x 84 ס"מ |