פריט 49:
1,800
עמלת בית המכירות: 17.4%
מע"מ: 21%
ESCUELA FRANCESA (Primera mitad del siglo XVII) María Magdalena en penitencia ante un paisaje Óleo sobre lienzo 51,5 x 66 cm. 64 x 78,5
מידות: | 51.5 x 66 ס"מ |
מידות עם מסגרת: | 64 x 78.5 ס"מ |
Reentelado