פריט 24:
ESCUELA FRANCESA (hacia 1800) Bodegón de caza con frutas 34 x 42 cm. Óleo sobre lienzo.
460
עמלת בית המכירות: 17.4%
מע"מ: 21%
מצב: | טוב |
מידות: | 34 x 42 ס"מ |
מידות עם מסגרת: | 46 x 54 ס"מ |