פריט 25:
ESCUELA ESPAÑOLA (1975) Puente medieval 22 x 36 cm. Óleo sobre tabla. Firmado y fechado en 1975
340
עמלת בית המכירות: 17.4%
מע"מ: 21%
מצב: | טוב |
מידות: | 22 x 36 ס"מ |
מידות עם מסגרת: | 40 x 52 ס"מ |