פריט 26:
ESCUELA ESPAÑOLA (finales del siglo XIX) Paisaje con aves y flores Medidas:52 x 127 cm. Óleo sobre lienzo.
700
עמלת בית המכירות: 17.4%
מע"מ: 21%
מצב: | טוב |
מידות: | 52 x 127 ס"מ |
מידות עם מסגרת: | 65 x 138 ס"מ |