פריט 30:
ESCUELA VENECIANA (Primera mitad del siglo XVIII) El Éxtasis de Magdalena 69 x 55 cm. Óleo sobre lienzo
1,500
עמלת בית המכירות: 17.4%
מע"מ: 21%
.
מצב: | טוב |
מידות: | 69 x 55 ס"מ |
מידות עם מסגרת: | 78 x 63 ס"מ |