פריט 34:
ESCUELA ITALIANA (siglo XVIII) Baco, dios del vino 90 x 70 cm. Óleo sobre lienzo.
1,400
עמלת בית המכירות: 17.4%
מע"מ: 21%
מידות: | 90 x 70 ס"מ |
Reentelado