פריט 35:
ESCUELA FLAMENCA (circa 1700) Retrato doble 81 x 94 cm. Óleo sobre lienzo.
1,000
עמלת בית המכירות: 17.4%
מע"מ: 21%
מידות: | 81 x 94 ס"מ |