פריט 14:
Scuola Francese del XVIII secolo - French School of the 18th century
3,600
€3,500 - €6,000
עמלת בית המכירות: 24%
Allegoria
Olio su tela
Allegory
Oil on canvas 68 x 104 cm
Allegoria
Olio su tela
Allegory
Oil on canvas 68 x 104 cm