מכירה פומבית 27 A VENETIAN MANSION AND OTHER PRIVATE COLLECTIONS
Lucas aste
23.5.23
Via Nino Bixio, 34 - 20129 Milano, איטליה
Martedì 23 maggio 2023, ore 14.30

פריט 325:

Vassoio ovale in maiolica
A piccolo fuoco con decoro a fiori in policromia
Bottega lodigiana

€150 - €250
עמלת בית המכירות: 27% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 23.5.23 בבית המכירות Lucas aste

Vassoio ovale in maiolica
Bottega lodigiana
XVIII secolo
28,2 x 36,6 cm

Danni con restauro visibile.

An oval majolica tray
Low-fired with polychrome flower decoration
Lodi workshop
18th century
28,2 x 36,6 cm

Damages with visible restoration.

נגישות
menu