מכירה פומבית 22OA October Art Auction
Sala Retiro
19.10.22
Madrid, ספרד

פריט 17:

נמכר ב: €700
700
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 19.10.22 בבית המכירות Sala Retiro

GOYO DOMÍNGUEZ (Fuentecén, Burgos, 1960) Pintor burgalés
GERÁNIOS, 1988
Acrílico sobre tabla de 116 x 89 cm.
Firma "Goyo" en el ángulo inferior derecho. Al dorso titulado y fechado "Geránios, 1988".
Enmarcado sin cristal de 103 x 128 cm.