מכירה פומבית 22OA October Art Auction
Sala Retiro
19.10.22
Madrid, ספרד

פריט 18:

נמכר ב: €200
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 19.10.22 בבית המכירות Sala Retiro

TEODORO LAHARRAGUE (1900-1973) Pintor argentino
PLAZA DE LA PAJA, 1943
Óleo sobre lienzo de 75 x 68 cm.
Firmado Laharrague y fechado en el ángulo inferior derecho.
Al dorso, firmado y fechado en Madrid el 28-1-1943.
Enmarcado:83.5 x 73.5cm.

75x 68

נגישות
menu