מכירה פומבית 22OA October Art Auction
Sala Retiro
19.10.22
Madrid, ספרד

פריט 19:

עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 19.10.22 בבית המכירות Sala Retiro

MANUEL GIMENO GRONELL (1933)
VISTA DE UN PUEBLO
Óleo sobre lienzo
Escena de pueblo con varios personajes.
Firmado en el ángulo inferior derecho.
Enmarcado.
59'5x44'5 sin marco.

73 cm.x 87 cm.

נגישות
menu