מכירה פומבית 23SA Septembers Art Auction
Sala Retiro
14.9.23
Madrid, ספרד

פריט 4:

נמכר ב: €180
180
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 14.9.23 בבית המכירות Sala Retiro

JOSÉ ANTONIO ARRIBAS (1943 - 2013) Pintor madrileño
Óleo sobre tabla de 122 x 100 cm.
Firmado y fechado en el lateral izquierdo.
Al dorso etiqueta con la firma y titulado.
Presenta desperfectos.
Enmarcado.

נגישות
menu