מכירה פומבית 23NA November Art Auction
Sala Retiro
22.11.23
Madrid, ספרד

פריט 23:

Óleo sobre lienzoEn marco de madera dorada.
Medidas del lienzo 77 x 55 cm
Copia realizada ...

נמכר ב: €600
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 22.11.23 בבית המכירות Sala Retiro

Óleo sobre lienzo
En marco de madera dorada.
Medidas del lienzo 77 x 55 cm
Copia realizada aproximadamente a finales del s. XIX