מכירה פומבית 23NA November Art Auction
Sala Retiro
22.11.23
Madrid, ספרד

פריט 35:

נמכר ב: €320
320
עמלת בית המכירות: 21% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 22.11.23 בבית המכירות Sala Retiro

ABEL CUERDA (Albacete, 1943)
Óleo sobre lienzo
Firmado y fechado en el angulo inferior en 1976.
72 x 91 cm el lienzo.
Con marco de madera.

77 cm.x 96 cm.

נגישות
menu