מכירה פומבית 13
MODERN AND CONTEMPORARY
25.7.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Via Don Minzoni, 27 - 54033 Carrara (MS)
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Sat jul 25 2020, 3 pm CET - Live auction
פריט 5:
POSSENTI ANTONIO
הערכה:
€1,200 - €1,500
עמלת בית המכירות:
20%
לפרטים נוספים
Senza titolo
Tecnica mista su carta Anni '90 Dim.70x50 Firmato in basso al centro