מכירה פומבית 65
Finarte
צור קשר עם בית המכירות
23.11.20
Via Paolo Sarpi, 6 - Milan, איטליה
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Lunedì 23 novembre 2020, ore 16.
פריט 41:
Scuola romana, secolo XVIII
€300 - €600
עמלת בית המכירות: 28%
Fede, Speranza e Carità
olio su tela
cm 40 x 29