מכירה פומבית 2101A חלק א'
3.3.21
איטליה
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Terza Sessione - 2021-03-03 15:00:00- dal lotto 407
פריט 442:
Bodhisattva, bronzo dorato, inizi sec.XX
נמכר ב: €10,000
2,000
הערכה:
€2,000 - €2,300
עמלת בית המכירות: 24%
לפרטים נוספים