מכירה פומבית 9 חלק ב' Antiques & Objects of Art
9.11.18 (הזמן המקומי שלך)
פורטוגל
 Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO

פריט 657:

LIVRO SOBRE ESTUDOS NACIONAIS

נמכר ב: €35
הערכה:
€30
עמלת בית המכירות: 14% לפרטים נוספים
מע"מ: 23% על העמלה בלבד

LIVRO SOBRE ESTUDOS NACIONAIS

Sob égide do Instituto de Coimbra, compilado num volume com os temas "Jerónimo Rossi - Fidalgo ceramista", "Rafael Bordalo e a faiança das Caldas", "Cerâmica portuense", "Uma jóia de iluminura portuguesa" e "Francisco Bartolozzi". Bonita encadernação.Pequenos defeitos.