מכירה פומבית 6 חלק ב'
Antiques and Works of Art
28.6.19
(הזמן המקומי שלך)
פורטוגל
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 414:
CHRISTIE´S
נמכר ב: €10
הערכה:
€10
עמלת בית המכירות:
16%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
CHRISTIE´S
Em três volumes, 1 - Christie´s Bi-Centenary Review Oct. 1965 - July 1966, Christie´s Review of the Year - Oct.1966 - July 1967 e 1967-1968. Sinais de uso, pequenos defeitos na capas.