מכירה פומבית 7 חלק ב'
Antiques and Works of Art
26.7.19
(הזמן המקומי שלך)
פורטוגל
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO
פריט 405:
JUGENDSTILS - DRUCKKUNST
הערכה:
€10
עמלת בית המכירות:
16%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
JUGENDSTILS - DRUCKKUNST
Obra profusamente ilustrada, de Hans H. Hofstätter. Sinais de uso e pequenos defeitos.