מכירה פומבית 8 חלק ב'
Antiques and Works of Art
28.9.19
(הזמן המקומי שלך)
פורטוגל
Quinta da Tojela, Rua 25 de Abril nª44 Vila das Aves 4795-023 Aves (Portugal)
EXHIBITION:
25 de September - 15h às 21h
26 de September - 15h às 21h
27 de September - 15h às 19h
פריט 434:
BILHETEIRA "PARRA"
הערכה:
€100
עמלת בית המכירות:
16%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
BILHETEIRA "PARRA"
Em porcelana francesa, decoração policromada e dourada "flores". Sinais de uso.
Dim.: 40x36 cm.