מכירה פומבית 11 חלק ב'
Antiques and Works of Art
Leiloeira Côrte Real
צור קשר עם בית המכירות
29.11.19
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO, פורטוגל
פריט 648:
"BAPTISMO DE CRISTO"
€500
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
"BAPTISMO DE CRISTO"
Óleo sobre tela. Escola europeia, Séc. XVIII. Reentelado, restauros e pequenas falhas
Dim: 85x48 cm.