מכירה פומבית 9
26.10.19
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Via Don Minzoni, 27 - 54033 Carrara (MS)
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 7:
SANTOMASO GIUSEPPE
1,500
הערכה:
€4,000 - €6,000
עמלת בית המכירות:
20%
לפרטים נוספים
מע"מ: 17% על העמלה בלבד
Senza titolo
Tecnica mista su carta intelata Anno 1960 Dim. 33,5x43 Datato e firmato in basso a sx
Tecnica: Tecnica mista su carta intelata