מכירה פומבית 9
26.10.19
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Via Don Minzoni, 27 - 54033 Carrara (MS)
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 44:
BAECHLER DONALD
14,000
הערכה:
€18,000 - €22,000
עמלת בית המכירות:
20%
לפרטים נוספים
מע"מ: 17% על העמלה בלבד
Hand over fist
Tecnica mista su carta Anno 2003 Dim. 95x95 Datato e firmato in basso a sx
Tecnica: Tecnica mista su carta