מכירה פומבית 1 חלק א'
Antiques and Works of Art
30.1.20
(הזמן המקומי שלך)
פורטוגל
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO
פריט 19:
FAUTEUIL
נמכר ב: €150
הערכה:
€150
עמלת בית המכירות:
16%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
FAUTEUIL
Em pau santo com entalhamentos, assento e costas estofados a veludo. Com rodízios. Séc. XIX. Sinais de uso.