מכירה פומבית 1 חלק א'
Antiques and Works of Art
30.1.20
(הזמן המקומי שלך)
פורטוגל
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO
פריט 34:
VICTOR COSTA (n. 1944) - SERIGRAFIA
נמכר ב: €30
הערכה:
€30
עמלת בית המכירות:
16%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
"Sem titulo"
Serigrafia colorida sobre papel (H.C. I/V), assinada e datada de 90. Não emoldurada.
Dim: 43,5x37 cm.