מכירה פומבית 5 חלק א'
Antiques, Painting century XIX and Oriental Art Auction
24.2.20
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Ist session 15:00 hrs (lot 1 through 256)
פריט 37:
Orologio a Cartel Luigi XV in bronzo dorato, f.to Cronié à Paris, inizi sec.XIX
נמכר ב: €1,700
1,000
הערכה:
€1,000 - €1,100
עמלת בית המכירות:
24%
לפרטים נוספים
h.cm.52