מכירה פומבית 7 חלק א' Italia figurativa
Casa d'aste Boetto
25.5.20
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה
Monday may 25, 3 pm CET.

פריט 20:

CESARE MONTI (1891-1959)

Nudo con tamburello 1952
olio su tela cm ...

נמכר ב: €15,000
10,000
€10,000 - €11,500
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 25.5.20 בבית המכירות Casa d'aste Boetto

Nudo con tamburello 1952
olio su tela cm 110x74
firmato in basso a destra
datato e titolato sul retro
Archivio Cesare Monti N.294

Nudo con tamburello 1952
oil on canvas 43,3x29,13 in
signed lower right
dated and titled on the reverse
Archivio Cesare Monti n.294

נגישות
menu