מכירה פומבית 7 חלק א' Italia figurativa
Casa d'aste Boetto
25.5.20
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה
Monday may 25, 3 pm CET.

פריט 27:

MINO MACCARI (1898-1989)

Figure
olio su tela su tavola cm 22x58

נמכר ב: €900
1,000
€1,000 - €1,100
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 25.5.20 בבית המכירות Casa d'aste Boetto

Figure
firmato in basso al centro

Figure
oil on canvas on board 8,66x22,83 in
signed lower center

נגישות
menu