מכירה פומבית 7 חלק ב' Modern and Contemporary Art by Italy
Casa d'aste Boetto
25.5.20
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה
Monday may 25 2020, 5.30 pm CET

פריט 223:

JORRIT TORNQUIST (1938-)

Opus 374 1971

נמכר ב: €2,000
2,000
€2,000 - €3,000
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 25.5.20 בבית המכירות Casa d'aste Boetto

Opus 374 1971
acrilico su tela cm 29,5x53,5
firmato, datato e titolato sul retro
sul retro: etichetta dell'Archivio
autentica dell'artista su foto N.1971-0086
provenienza: Studio d'Arte G.R., Sacile (PN)
Collezione privata, Monza Brianza

Opus 374 1971
acrylic on canvas 11,61x21,06 in
signed, dated and titled on the reverse
on the reverse: label of the Archive
photo certificate by the artist n.1971-0086
provenance: Studio d'Arte G.R., Sacile (PN)
Private collection, Monza Brianza

נגישות
menu