מכירה פומבית 7 חלק ב' Modern and Contemporary Art by Italy
Casa d'aste Boetto
25.5.20
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, איטליה
Monday may 25 2020, 5.30 pm CET

פריט 225:

CAROL RAMA (1918-2015)

Senza titolo 2001
pennarello su carta ...

8,500
€8,500 - €10,000
עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 25.5.20 בבית המכירות Casa d'aste Boetto

Senza titolo 2001
pennarello su carta prestampata cm 35x46
firmato e datato in alto a destra
autentica su foto dell'Archivio Carol Rama N.0775

Untitled 2001
marker pen on preprinted paper 13,77x18,11 in
signed and dated upper right
photo certificate by Archivio Carol Rama n.0775

נגישות
menu