מכירה פומבית 4 חלק א'
Antiques & Works of Art
4.6.20
(הזמן המקומי שלך)
פורטוגל
Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 11:
RÁDIO
נמכר ב: €70
עמלת בית המכירות:
16%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
RÁDIO
Caixa em madeira, Alemão da marca Graetz. Modelo Musica 817, Nº. 214249. Séc. XX (meados). Pequenos defeitos.
Dim: 37x61x23,5 cm.